Akcja metamorfoza

Opublikowane przez admin w dniu

Drogie Panie, Dziewczyny, Kobiety! Z ogromną przyjemnością prezentujemy Wam spot promujący wyjątkową inicjatywę Centrum Biblioteczno-Kulturalnego, czyli Akcję Metamorfozę! Z okazji Waszego święta, które zbliża się wielkimi krokami, chcielibyśmy zaprosić Was do wspaniałej zabawy, której efektem może być całkowita zmiana Waszego wizerunku! Warto? Pewnie, że tak! Tym bardziej, że nad Waszym wyglądem będą pracowały trzy niesamowite czarodziejki:
 
🌷Sara Misan – stylistka, 👗👠🕶
🌷Dorota Łyczek – stylistka fryzur, 💇‍♀️✂️
🌷Roksana Krzywniak – wizażystka 🧖‍♀️💅💄
 
Profesjonalne, pamiątkowe fotografie wykona dla Was niezastąpiony Stanisław Wesołowski (autor spotu) 📸🎥, a prawdziwą wisienką 🍒 na torcie będzie osoba prowadzącej, w którą wcieli się Davina Reeves-Ciara, znana m.in. z programu telewizyjnego „Moda z odzysku” 🎤 To jeszcze nie wszystko! Upominki dla uczestniczek naszego wydarzenia przygotowała kamiennogórska kwiaciarnia Rosa, a ubrania do stylizacji wypożyczy nam sklep Stacja Ciuch (ul. Parkowa w Kamiennej Górze). Dziękujemy!
 
Jak wziąć udział w naszej zabawie? Wystarczy, że na naszego Messengera lub maila wyślecie odpowiedź na pytanie: „Dlaczego to właśnie Ty potrzebujesz metamorfozy?”. Autorki 10 najlepszych uzasadnień zaprosimy w sobotę 6 marca na seans w Kinie za Rogiem, a następnie z tego grona, drogą losowania, wybierzemy trzy panie, które zostaną poddane metamorfozie. Szczegóły w regulaminie.
 

Ułatwienia dostępu

Facebook
YouTube