Biblioteki Publiczne Gminy Kamienna Góra

Opublikowane przez admin w dniu

Już są! Miło nam poinformować, że do Centrum Biblioteczno-Kulturalnego Gminy Kamienna Góra dotarła wyczekiwana z niecierpliwością dostawa nowych komputerów! Sprzęt, którego zakup został dofinansowany ze środków Instytutu Książki, otrzymaliśmy dzięki udziałowi w programie „Kraszewski”.

Komputery dla bibliotek 2016”. Jego celem jest podniesienie standardu publicznych książnic, zwiększenie ich atrakcyjności oraz integracja czytelników. Dzięki zakupionym zestawom komputerowym z pewnością uda nam się zrealizować te założenia, a nasi czytelnicy będą mogli cieszyć się łatwiejszym dostępem do zbiorów, poprzez system automatycznego wypożyczania książek. Wchodząc na stronę szukamksiazki.pl każdy użytkownik może przeszukać zbiory blisko 30 tysięcy tytułów (które systematycznie będą się powiększać), dostępnych w bibliotekach w Pisarzowicach, Krzeszowie, Gorzeszowie i Leszczyńcu.

Na początku przyszłego roku uaktywnimy kolejne przydatne funkcje. Po zarejestrowaniu się i zalogowaniu w serwisie czytelnicy będą mieli możliwość rezerwacji interesujących ich książek oraz śledzenia ich statusów (dostępna, wypożyczona, zarezerwowana etc.).

Zachęcamy do korzystania z serwisu i zapraszamy do naszych bibliotek!

Kategorie: Komunikaty

Ułatwienia dostępu

Facebook
YouTube