Finał WOŚP w gminach Kamienna Góra i Marciszów

Opublikowane przez admin w dniu

Już w niedzielę, 29 stycznia odbędzie się 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Centrum Biblioteczno-Kulturalne Gminy Kamienna Góra, wspierane w tym roku przez Gminę Marciszów, jak zwykle przyłącza się do wsparcia tej szlachetnej inicjatywy. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli zechcą Państwo poinformować w swoich mediach o działaniach, jakie mamy w planach.

Na obecną chwilę możemy powiedzieć, że finał sztabu numer #6392 zostanie przeprowadzony hybrydowo. Oznacza to, że nie rezygnujemy z wprowadzonej na czas pandemii transmisji na żywo (którą będzie można śledzić na naszym kanale na Youtube i profilu na Facebooku, a zebrane fanty kupować telefonicznie), co więcej intensywnie pracujemy nad tym, aby jej odbiór był dla widzów jeszcze bardziej komfortowy.

Jednocześnie dla wszystkich chętnych otwieramy drzwi CBK w Krzeszowie. Na miejscu będzie można zobaczyć, jak wygląda nasza praca przed kamerami, dorzucić cegiełkę do orkiestrowej puszki oraz skorzystać z dodatkowych atrakcji, o których więcej niebawem. Dziać się będzie również w Pisarzowicach i Marciszowie. Tam niedziela upłynie przede wszystkim pod znakiem rozgrywek sportowych. Zaplanowaliśmy turnieje piłek siatkowej i nożnej, turniej badmintona oraz pierwszą edycję biegu Policz się z cukrzycą, która towarzyszy orkiestrowym wydarzeniom w kraju i na świecie od 17 lat (szczegóły na plakatach).

Dodatkowo w sobotę, 28 stycznia o godz. 19.00 w CBK w Pisarzowicach odbędzie się koncert zespołów Backstage oraz Reaktywacja.

To oczywiście nie wszystko, w planach mamy dodatkowe atrakcje, ale w tej chwili skupiamy się nad ich dopracowaniem. Szczegóły wkrótce, natomiast już dziś zachęcamy wszystkich chcących wesprzeć tę piękną akcję do ofiarowywania na jej rzecz najróżniejszych fantów. Czekamy na nie w CBK w Krzeszowie od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 (po uprzednim kontakcie telefonicznym – 75-610-60-62 – możemy ustalić godzinę spotkania z darczyńcą indywidualnie) oraz w Bibliotece Publicznej w Marciszowie, ul. Szkolna 10 (Dom Kultury) od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17.

Zapraszamy Państwa oraz Państwa odbiorców do udziału w naszych wydarzeniach.

Kategorie: Komunikaty

Ułatwienia dostępu

Facebook
YouTube