Kino za Rogiem w Krzeszowie zaprasza

Opublikowane przez admin w dniu

Kino za Rogiem w Krzeszowie zaprasza

PRZYCHODZI FACET DO LEKARZA

piątek, 10 stycznia, godz. 18.00

reż. Dany Boon

Romain Faubert ma 40 lat i jest zdrowy jak ryba. Problem w tym, że nie chce w to uwierzyć – jest stuprocentowym hipochondrykiem. Byłby to zapewne jego prywatny problem, gdyby nie fakt, że swoją manią rujnuje życie jedynego przyjaciela – doktora Dimitrija Zvenki. Poczciwy medyk codziennie musi wybijać z głowy Romaina kolejne urojone schorzenia, a ich chora relacja wykracza daleko poza lekarski gabinet: Romain potrafi nawiedzić swego lekarza bez uprzedzenia w trakcie zabiegu, podczas rodzinnej uroczystości czy w domu w środku nocy. Zrozpaczony Dimitrij, przekonany, że problemem Romaina jest tak naprawdę samotność, postanawia pchnąć życie przyjaciela we właściwym kierunku.
Świetna komedia obyczajowa, romans i komedia akcji w jednym – Dany Boon (reżyser, scenarzysta i odtwórca głównej roli) w szczytowej formie.

KINO DLA MALUCHA + WARSZTATY PLASTYCZNE DLA DZIECI

sobota, 11 stycznia, godz. 13.00

NAJLEPSZY

sobota, 11 stycznia, godz. 18.00

reż. Łukasz Palkowski

Przez 14 lat był narkomanem. Gdy jego koledzy zaczęli jeden po drugim umierać, zgłosił się do Monaru. Sześć lat później ukończył słynny bieg śmierci oraz ustanowił rekord świata w triathlonowych mistrzostwach świata, zdobywając tytuł mistrza na dystansie Double Ironman…
„Najlepszy” to film biograficzny o Jerzym Górskim, opowieść o tym, jak młody chłopak najpierw spadł na dno narkotykowej otchłani, a później nadludzkim wysiłkiem zdołał się z niej wydostać i wspiąć na szczyty sportowej kariery.

Nagrody

2017 – FPFF, Gdynia:
– Nagroda Publiczności – Łukasz Palkowski
– Złote Lwy – Najlepszy debiut aktorski – Kamila Kamińska
– Zlote Lwy – Najlepsza scenografia – Marek Warszewski
– Złoty Klakier
– Złoty Kangur – Jakub Gierszał
– Nagroda Festiwali i Przeglądów Filmu Polskiego za Granicą
2017 – MFF „Tofifest”, Toruń:
– „Złoty Anioł” w konkursie filmów polskich

Ułatwienia dostępu

Facebook
YouTube