Konkurs Kulinarny na Pasztet Wielkanocny

Opublikowane przez admin w dniu

REGULAMIN KONKURSU NA NAJLEPSZY PASZTET WIELKANOCNY (z dziczyzny, drobiu, wieprzowiny, zająca, z owocami lasu, z warzywami,…inne).

1.Organizatorzy zapraszają do wzięcia udziału w konkursie którego celem jest upowszechnianie wiedzy o regionalnych produktach, przepisach i recepturach przekazywanych z pokolenia na pokolenie.

2.Konkurs adresowany jest do stowarzyszeń, rad sołeckich oraz grup działających na obszarze terenu Gminy Kamienna Góra. Ocenie będzie podlegać jeden pasztet przygotowany przez zgłaszającego w dniu dostarczenia , tj. 24.03.2018 r.

3.Ocenie będzie podlegać:
– Wygląd zewnętrzny – sposób prezentacji
– Wygląd na przekroju
– Smakowitość, skład, receptura

4. Gotowe pasztety należy dostarczyć w dniu imprezy 24 marca 2018 r. w godz. 14.00-15.00 do CBK Krzeszów.
5. Rozstrzygnięcie konkursu oraz nagroda przyznana przez Jury, zostanie wręczona podczas Konkursu Palm i Potraw Wielkanocnych w dniu 24 marca 2018 r. w CBK Krzeszów.

Zgłoszenie potrawy do konkursu jest równoznaczne z przekazaniem praw autorskich na rzecz Organizatora, o których mowa w art. 50 ustawy z dn. 4 lutego 1994 r.(Dz. U. Nr 24 poz.83) o prawach autorskich pokrewnych oraz publikacji w wydawnictwach wszelkiego typu, wydawanych przez Organizatora oraz publikowanych w Internecie.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie
Organizatorzy

Kategorie: Komunikaty

Ułatwienia dostępu

Facebook
YouTube