Krze-Show-Time4

Opublikowane przez admin w dniu

Zaledwie tydzień dzieli nas od najważniejszej imprezy rozrywkowo-kulturalnej w Gminie Kamienna Góra. Czwarta edycja Krze-Show –Time to wiele zmian i jeszcze więcej atrakcji.

Biorąc pod uwagę sugestie mieszkańców gminy, organizatorzy zdecydowali się zmienić termin festiwalu. Zamiast, jak do tej pory, we wrześniu Krze-Show-Time 4 odbędzie się w czerwcu. I co równie ważne, będzie trwał nie jeden a dwa dni.

Impreza rozpocznie się 23 czerwca, Nocą Świętojańską. Na dużym parkingu w Krzeszowie staną kramy, przy których rękodzielnicy prowadzić będą warsztaty artystyczne: mydlarskie, tkackie, plecenia wianków czy wykonywania biżuterii. Sporo będzie działo się również na scenie, na której zaprezentują się zespoły Shortfingers i Kapela z Kopyta. W planach jest też występ grupy tanecznej Krąg ze Świdnicy oraz wyjątkowego Teatru Avatar. Wiele wrażeń i emocji z pewnością dostarczy najważniejszy punkt pierwszego dni Krze-Show-Time, czyli wybory Miss Nocy Świętojańskie. Na zgłoszenia chętnych do udziału w konkursie organizatorzy czekają jeszcze tylko do 19 czerwca. Szczegóły na www.cbkkrzeszow.pl oraz na facebooku Centrum Biblioteczno-Kulturalnego i strony Krze-Show-Time. Warto dodać, że gościem specjalnym wydarzenia będzie Davina Reeves – była Miss Nowego Jorku!

Drugi dzień upłynie pod znakiem bardzo dobrej muzyki i tańca. O wrażenia z nim związane zadbają młodzieżowe zespoły taneczne z Szarocina (Dance Life) oraz Pisarzowic (High Five). Po młodych adeptach sztuki tanecznej scenę opanują zaproszeni goście: wrocławski zespół A.P.A.M.A.U, legnicka grupa Photony, dobrze wszystkim znana Świnka Halinka oraz gwiazda wieczoru, czyli zespół Hurt szerszej publiczności z pewnością znany z przeboju „Załoga G”.

Wstęp na wszystkie wydarzenia będzie bezpłatny.

Kategorie: Komunikaty

Ułatwienia dostępu

Facebook
YouTube