Krze-Show-Time6

Opublikowane przez admin w dniu

21 czerwca 2019 dzień i wieczór pełen wrażeń. 6 edycję imprezy Krze-Show-Time rozpoczęły znakomite występy taneczne i teatralne utalentowanych dzieci i młodzieży działających w sekcjach naszego CBK.  Jako pierwsi zaprezentowali się tancerze Klubu Fraszka pod opieką pana Marka Homoncika. Kolejno dzieci z sekcji baletowej z CBK Pisarzowice prowadzonej przez panią Patrycję Morel. Swoje umiejętności zaprezentowały dzieci z sekcji teatralnej CBK Krzeszów prowadzonej przez panią Aldonę Chwalińską- Kusztal. W ich wykonaniu „Noc Świętojańska” .

Taniec i śpiew gościł przez całą imprezę. W piękny świętojański wieczór wprowadził nas swoim spektaklem Zespół Tańca Estradowego „Krąg” ze Świdnicy. Dopełnieniem występu był barwny korowód z wiankami nad staw gdzie swoją pomocą służyli dzielni Druhowie z OSP Krzeszów. W niecodziennej aranżacji ze skrzydłami ledowymi zaprezentował się także zespół taneczny Sabayon z Wrocławia.

No i scena tu jak zapowiadaliśmy zagościł rock i folk. Na początek znakomita „Kapela Jędrusie” z Jędrzejowa, która rozbawiła krzeszowska publiczność. Następnie kamiennogórska formacja „Rock Tube” z coverami polskich i światowych gigantów rocka, których muzyka porwała publiczność pod scenę.

Na zakończenie mocne uderzenie zespół Mescalero z Wrocławia.

Dziękujemy Wszystkim za wspólną zabawę.

Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy wsparli nas w naszej inicjatywie.

Podziękowania kierujemy do:

Dyrekcji FIRMY Joyson Safety Systems Z KRZESZOWA

FIRMY KAMEX OKNA Z KAMIENNEJ GÓRY

FIRMY PAGAZ Z KRZESZOWA

FIRMIE PIESTRZYŃSCY Z KRZESZOWA

OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ Z KRZESZOWA

SOŁTYSA KRZESZOWA KAZIMIERZA OGORZAŁKA

ORAZ WSZYSTKIM KTÓRZY POMOGLI NAM W ORGANIZACJI IMPREZY

Ułatwienia dostępu

Facebook
YouTube