Olimpiada Przedszkolaka

Opublikowane przez admin w dniu

Dnia 11 maja 2018 roku w sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Krzeszowie odbyła się II Olimpiada Przedszkolaków Gminy Kamienna Góra.

W bardzo zróżnicowanych konkurencjach, w których decydowała dokładność, spryt i skuteczność rywalizowały przedszkolaki z terenu naszej gminy.
Po zaciętej walce wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe medale, natomiast drużyny dyplomy i puchary. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku.

Wydarzenie odbyło się w ramach Fit Festivalu. Przypominamy, iż Fit Festival to cykl rozgrywek sportowych, które odbywają się na terenie gminy Kamienna Góra. Festiwal rozpoczął się dnia 3 maja wydarzeniem Bieg z Flagą i potrwa do 12 maja 2018 roku. Dzieci, młodzież i dorośli rywalizują w 6 dyscyplinach: biegi, nordic walking, piłka nożna, unihokej, tenis stołowy i siatkówka.

W ramach Fit Festivalu odbędą się również 12 maja w Pisarzowicach wesołe rozgrywki dla nieco starszych „SENIORADA”. Imprezę poprowadzi znakomity Piotr Pręgowski – konferansjer łączący talent aktorski z niebywałym poczuciem humoru i charyzmą. Nie trzeba długo opisywać tej postaci, gdyż jest to ceniony polski aktor, wystąpił w licznych filmach i serialach telewizyjnych. Widzowie znają go m.in. z takich produkcji jak „Zmiennicy”, „Camera Cafe”, „Ranczo” czy legendarnego filmu „Miś”. Od niedawna aktor zabawia publiczność występując w kabarecie Ławeczka.

Ułatwienia dostępu

Facebook
YouTube