Seniorada – Fit Festival 2019

Opublikowane przez admin w dniu

W dniu 11 maja 2019 roku na boisku w Pisarzowicach odbyła się Seniorada. Wydarzenie odbyło się w ramach Fit Festivalu – cyklu rozgrywek sportowych na terenie gminy Kamienna Góra.

Potyczki dla dorosłych pod nazwą Seniorada kończą cały cykl rozgrywek Fit Festivalu. Podczas wydarzenia nie sprzyjały warunki atmosferyczne jednak to nie przeszkodziło świetnej zabawie. Drużyny składające się z dorosłych osób rywalizowały na gigantycznym dmuchanym torze przeszkód (24 m długości), dzieci korzystały z przygotowanych gier i zabaw, nie zabrakło stoisk gastronomicznych i tanecznej muzyki, o którą zadbał Dj Pablo Stawiarski.

Jedną z wielu atrakcji były występy świdnickich mażoretek „Prima” – pięknych dziewczyn prezentujących różne choreografie z batonem.

Seniorada była również okazją do wręczenia pucharów wszystkim zwycięzcom poszczególnych dyscyplin sportowych. Przypominamy, że cykl rozgrywek rozpoczął się 3 maja wydarzeniem Bieg z Flagą. Lista nagrodzonych niebawem.

Projekt, którego organizatorem była Gmina Kamienna Góra wraz z Centrum Biblioeczno-Kulturalnym Gminy Kamienna Góra był współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu INTERREG V-A Republika Czeska – Polska na lata 2014 – 2020.

Ułatwienia dostępu

Facebook
YouTube