Seniorada

Opublikowane przez admin w dniu

Dnia 12 maja 2018 roku w Pisarzowicach odbył się Finał Fit Festivalu – cyklu rozgrywek sportowych, które odbywały się na terenie gminy Kamienna Góra. Potyczki dla dorosłych pod nazwą Seniorada, podczas których rywalizowały sołectwa z terenu gminy Kamienna Góra poprowadził znakomity Piotr Pręgowski – konferansjer łączący talent aktorski z niebywałym poczuciem humoru i charyzmą. Aktor znany jest z licznych filmów i seriali telewizyjnych. Widzowie znają go m.in. z takich produkcji jak „Zmiennicy”, „Camera Cafe”, „Ranczo” czy legendarnego filmu „Miś”. Od niedawna aktor zabawia publiczność występując w kabarecie Ławeczka.
Wśród nagród dla zwycięzców Seniorady znalazły się m.in. grill betonowy, kosiarka spalinowa czy ławeczki z autografem Piotra Pręgowskiego.

Podczas Finału Fit Festivalu odbyło się również wręczenie pucharów zwycięzcom poszczególnych dyscyplin sportowych. Przypominamy, iż Fit Festival to cykl rozgrywek sportowych, które odbyły się na terenie gminy Kamienna Góra. Festiwal rozpoczął się dnia 3 maja wydarzeniem Bieg z Flagą. Dzieci, młodzież i dorośli rywalizowali w 6 dyscyplinach: biegi, nordic walking, piłka nożna, unihokej, tenis stołowy i siatkówka.

Oczywiście podczas finału w Pisarzowicach nie zabrakło wielu atrakcji, jak ścianki wspinaczkowej, strzelania z łuku czy stoisk gastronomicznych. Wydarzenie zakończyło się programem artystycznym przygotowanym przez Piotra Pręgowskiego, z którym każdy miał możliwość zrobienia zdjęcia.

Projekt, którego organizatorem była Gmina Kamienna Góra wraz z Centrum Biblioeczno-Kulturalnym Gminy Kamienna Góra był współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu INTERREG V-A Republika Czeska – Polska na lata 2014 – 2020.

Ułatwienia dostępu

Facebook
YouTube