Spotkanie autorskie z Krzysztofem Koziołkiem

Opublikowane przez admin w dniu

Przez dwa dni gościliśmy Krzysztofa Koziołka autora powieści kryminalnych m.in. „Miecz zdrady”, „Święta tajemnica”, „Premier musi zginąć”, wydawcę, sprzedawcę, dystrybutora i rzecznika prasowego w jednej osobie. Autor jest pasjonatem górskich wędrówek, zapalonym kibicem żużla i oczywiście, jak sam o sobie mówi, „kryminalistą bez wyroku”.

W czwartek 20.10. 2016 w czytelni Biblioteki w Krzeszowie odbyło się pierwsze ze spotkań z autorem zatytułowane „Zbrodnia doskonała w kuchni – przepis na kryminał nieco mroczny, mocno krwisty, a czasami topograficzny”. Po interesującym spotkaniu goście zaproszeni zostali do Kina za rogiem- oczywiście na kryminał- „Fotograf” Waldemara Krzystka.

Kolejne dwa spotkania tym razem z gimnazjalistami odbyły się 21.10.2016 r. w CBK Pisarzowicach i Krzeszowie. Autor barwnie i ciekawie opowiadał o sobie, o tym jak pisze i skąd czerpie tematy. Mówił o tym, że pisarstwo, choć niełatwe, sprawia mu wiele satysfakcji. Podkreślał jak ważna jest umiejętność posługiwania się poprawną polszczyzną, nie tylko w zawodach związanych z literaturą. Umiejętnie przekonywał młodzież do czytania książek. Wydarzeniu towarzyszyła prezentacja multimedialna pt.”Miliard powodów dla których znajomość języka polskiego się opłaca”.

Ułatwienia dostępu

Facebook
YouTube