Wakacje z CBK

Opublikowane przez admin w dniu

To już jutro! Zaczynacie wakacje! Zobaczcie, co na dwa miesiące letniej laby przygotowało dla Was Centrum Biblioteczno-Kulturalne Gminy Kamienna Góra 😃 Mamy nadzieję, że w naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie 🙂
 
🎈 3 lipca – Piknik w Pisarzowicach, czyli wesoła i kolorowa inauguracja wakacji organizowana wspólnie z Sołectwo Pisarzowice Początek o godz. 15.00 na boisku sportowym (wstęp wolny)
 
🤖 5-16 lipca – Odlotowe Półkolonie organizowane wspólnie z Szkoła Podstawowa w Krzeszowie oraz Zespół Szkół w Pisarzowicach 🙂 Gwarantujemy niezapomniane przeżycia! (udział odpłatny)
 
🚀 17 lipca – Galaktyczny Piknik dla małych i dużych w Krzeszowie w ramach obchodów #RokLema w naszej instytucji. Nieziemska zabawa dla całych rodzin. Szczegóły wkrótce ⏳ (wstęp wolny)
 
🧙‍♂️ 31 lipca – XIX Zlot Krasnali w Rezerwat przyrody Głazy Krasnoludków w Gorzeszowie. W tym roku pod hasłem: Wielka Olimpiada Krasnali 🏆🥇Nie zapomnijcie przygotować strojów! 😉 (wstęp wolny)
 
🎢 3 i 10 sierpnia – Jedziemy na wycieczki! Na otwarty basen w okolicy oraz… do Waszej (i naszej ☺️) ukochanej EnergyLandia! Zapisy już wkrótce, śledźcie nasz profil 👀 (udział odpłatny)
 
🌲 2-13 sierpnia – Leśne Skrzaty w Akcji, czyli cykl letnich warsztatów z Pisarzowicka Grupa Rekreacyjna PGR na START 💪Będzie się działo! (udział bezpłatny)
🌙 28 sierpnia – Dotknij Nieba – nocne oglądanie nieba 🔭 połączone z prelekcją Karola Wójcickiego – znanego propagatora astronomii. (udział bezpłatny)
 
Szczegóły i zapisy pod numerami telefonów: 75-610-60-62/63
Kategorie: Komunikaty

Ułatwienia dostępu

Facebook
YouTube