Wespół w zespół, czyli CBK na CzarnOFF Fest

Opublikowane przez admin w dniu

Uwaga! Centrum Biblioteczno-Kulturalne rusza z nową inicjatywą. W ramach Rudawskiego Festiwalu Kultury zapraszamy Was do wzięcia udziału w imprezie pod nazwą „Bajanie na Polanie”. Jeśli wybieracie się na trzecią edycję muzycznego festiwalu CzarnOFF Fest, na pewno nas spotkacie. Będziemy czekać na dzieci i ich rodziców w sobotę 18 sierpnia na Przełęczy Rędzińskiej w Rudawach Janowickich. Muzyka, teatr, taniec, rękodzieło – oto, co na Was czeka!

Od godziny 14.00 pełni energii i ciekawych pomysłów animatorzy wprowadzą Was w iście festiwalową atmosferę. Razem z dziećmi wykonają niepowtarzalną etniczną biżuterię oraz barwne latawce. Pracowników CBK wspierać będą członkowie zespołu Foliba, którzy poprowadzą warsztaty bębniarskie. natomiast dzieci z lokalnego zespołu tanecznego Sprężynki wcielą się w rolę nauczycieli i pokażą Wam kilka prostych tanecznych kroków. Wisienką na torcie będą zajęcia z… malowania czekoladą. Czegoś takiego jeszcze nigdy nie doświadczyliście! Do tego ścianka wspinaczkowa, czytanie na polanie, strzelanie z łuku oraz występ grupy teatralnej Duet i opowieści rodem z Czarnego Lądu. A wszystko to zupełnie za darmo! Bądźcie z nami koniecznie. Do zobaczenia!

Rudawski Festiwal Kultury „Bajanie na Polanie” realizowany jest w ramach projektu „Wschodnie Karkonosze i Brama Lubawska żyją kulturą i sportem” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej i budżetu Gminy Kamienna Góra.

Kategorie: Komunikaty

Ułatwienia dostępu

Facebook
YouTube