WOŚP 2023

Opublikowane przez admin w dniu

W kalendarzach już styczeń, a to znaczy, że przed nami wspaniała impreza, która rozgrzewa do czerwoności serca naszych rodaków na całym świecie. Mowa oczywiście o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, która w tym roku zagra już po raz 31!

W tym roku finał WOŚP w sztabie # 6392 Centrum Biblioteczno-Kulturalnego Gminy Kamienna Góra, wspieranego przez Gminę Marciszów, zostanie przeprowadzony hybrydowo. Oznacza to, że nie rezygnujemy z wprowadzonej na czas pandemii transmisji na żywo (którą będziecie mogli śledzić na naszym kanale na Youtube i profilu na Facebooku, a zebrane fanty telefonicznie), ale jednocześnie otwieramy dla Was drzwi CBK w Krzeszowie. Na miejscu będziecie mieli szansę zobaczyć, jak wygląda nasza praca przed kamerami, dorzucić cegiełkę do orkiestrowej puszki oraz skorzystać z dodatkowych atrakcji, o których więcej niebawem. Dziać się będzie również w Pisarzowicach i Marciszowie. Szczegóły wkrótce, natomiast już dziś zachęcamy wszystkich chcących wesprzeć tę piękną akcję do ofiarowywania na jej rzecz najróżniejszych fantów.

Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku, na bieżąco będziemy publikować na nim najnowsze doniesienia w sprawie 31. finału WOŚP w CBK.

Bądźcie z nami! Grajmy do końca świata i jeden dzień dłużej ❤ Siema!

Kategorie: Komunikaty

Ułatwienia dostępu

Facebook
YouTube