Krasnal na tropie dinozaurów

Opublikowane przez admin w dniu

Przed nami 16. edycja Zlotu Krasnali, czyli jednej ze sztandarowych imprez Gminy Kamienna Góra. W sobotę 28 lipca Rezerwat Skalny Głazy Krasnoludków w Gorzeszowie zamieni się w prehistoryczną krainę, której goście spotkają się z dinozaurami, prawdziwymi jaskiniowcami i dowiedzą się, jak wyglądało życie w epoce kamienia łupanego.

Od godziny 15.00 na gości przybyłych z terenu powiatu kamiennogórskiego, ale również z całego kraju i zagranicy, czekać będą animatorzy Centrum Biblioteczno-Kulturalnego Gminy Kamienna Góra oraz dobrze już znana wszystkim, niezawodna ekipa z Promedia Team. Oto, co dla Was przygotują:
* Każde dziecko przebrane w (pełny) kostium krasnala, jaskiniowca lub dinozaura weźmie udział w loterii fantowej, w której do wygrania będzie wiele ciekawych nagród. Rejestracja małych przebierańców możliwa będzie w biurze, przy wejściu na teren rezerwatu.
* Na uczestników pikniku czekać będą rodzinne rozgrywki, w tym m.in. budowanie pojazdu Flinstonów oraz potyczki sportowe.
* Organizatorzy zadbają o to, żeby w Gorzeszowie każdy znalazł coś dla ducha, jak i ciała. Będą więc warsztaty malowania na kamieniu i zdobienia piernikowych dinusiów. Nie zabraknie oczywiście dorocznej niespodzianki w postaci pysznego i wspaniale udekorowanego tortu!
* Nasi przyjaciele z Nadleśnictwa przygotują zajęcia pod tajemniczą nazwą „Wieści z lasu”.
* Animatorzy i ekipa z Promedia Team przez cały czas trwania Zlotu będą zabawiać małych przebierańców. Zaproszą ich do tańca, śpiewu, pomalują twarze, poprowadzą animacje i rozgrywki gigantycznych kręgli.
* Do tego wielka dmuchana dino-zjeżdżalnia, która zapewni rozrywkę na długie godziny!

Co warte podkreślenia, te i wiele innych atrakcji dostępne będą dla dzieciaków całkowicie za darmo! Za opłatą będzie można dodatkowo pojeździć na kucyku, posilić się w jednym ze stosik gastronomicznych, przekąsić watę cukrową.
Zapraszamy serdecznie! Spędzonej z nami soboty z pewnością długo nie zapomnicie 🙂 Jabadabaduuuuuuu!

Kategorie: Komunikaty

Ułatwienia dostępu

Facebook
YouTube