XVII Zlot Krasnali w Gorzeszowie

Opublikowane przez admin w dniu

W dniu 27 lipca 2019 roku w Gorzeszowie, przy rezerwacie przyrody nieożywionej Głazy Krasnoludków, odbył się XVII Zlot Krasnali. Tym razem motywem przewodnim było średniowiecze – “Rycerskie zabawy Krasnali”.

Dla przebranych uczestników zabawy organizator przygotował pokaz mody średniowiecznej – na wybiegu zaprezentowały się m.in. księżniczki, rycerze, elfy i krasnale.
Rzut do tarczy, średniowieczne piłkarzyki, turniej rycerski, oblężenie zamku to tylko część zabaw z Animatorami firmy PRO Media Team z Bierunia. Tradycyjnie nie zabrakło również wspaniałego tortu, ścianki wspinaczkowej i dmuchanej zjeżdżalni.
Jedną z atrakcji była wizyta sokolnika Pana Henryka Chaleckiego z Wojanowa. Każdy miał możliwość zrobienia fotografii z sokołem i małą sówką. Dzieci odwiedził również Komisarz Lew – maskotka Policji.

Podczas wydarzenia odbyło się spotkanie z dziećmi w ramach akcji „Uratuj Misia”. Program skierowany jest dla dzieci w wieku do 6 lat należących do Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych oraz dzieci w przedszkolu w Pisarzowicach.

Podziękowania dla: OSP Krzeszów, OSP Pisarzowice, Nadleśnictwa Kamienna Góra, Koła Łowieckiego Knieja Lubawka, Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze, Jana Sopaty – Leśniczego Leśnictwa Dobromyśl.

Wydarzenie wspierały media: RelacjeRegionalne.pl, powiatowa.info, kamiennogorska.pl, Informacje Dolnośląskie, TV Kamienna Góra, Serwis Informacyjny Gminy Kamienna Góra.

Ułatwienia dostępu

Facebook
YouTube