Turniej Piłki Nożnej

Opublikowane przez admin w dniu

Dnia 5 maja 2018 roku na boisku „Orlik” w Krzeszowie odbył się Turniej Piłki Nożnej o puchar Fit Festivalu Sportowej Majówki Gminy Kamienna Góra.

Turniej uroczyście otworzyła Dyrektor Centrum Biblioteczno-Kulturalnego Gminy Kamienna Góra Pani Aldona Słupska-Czerniak.

W turnieju piłki nożnej do rywalizacji stanęło siedem drużyn o nazwach: KSV, FC Smalce, Zalani Zalew, FC Podwóreczko, Ekipa KZW, Starsi Panowie oraz Ekipy nie ma.

Zwycięzcą turnieju została drużyna FC Podwóreczko. Kolejne miejsca zajęły: Ekipy nie ma, Starsi Panowie, Ekipa KZW, FC Smalce, Zalani Zalew, KSV.

Walka o puchar, który zostanie wręczony przez wójta Patryka Strausa dnia 12 maja w Pisarzowicach, była bardzo zacięta.

Przypominamy, iż Fit Festival to cykl rozgrywek sportowych, które odbywają się na terenie gminy Kamienna Góra. Festiwal rozpoczął się dnia 3 maja wydarzeniem Bieg z Flagą i potrwa do 12 maja 2018 roku. Dzieci, młodzież i dorośli rywalizują w 6 dyscyplinach: biegi, nordic walking, piłka nożna, unihokej, tenis stołowy i siatkówka.

W ramach Fit Festivalu odbędzie się również 11 maja w Krzeszowie Olimpiada Przedszkolaka oraz 12 maja w Pisarzowicach wesołe rozgrywki dla nieco starszych „SENIORADA”. Imprezę poprowadzi znakomity Piotr Pręgowski – konferansjer łączący talent aktorski z niebywałym poczuciem humoru i charyzmą. Nie trzeba długo opisywać tej postaci, gdyż jest to ceniony polski aktor, wystąpił w licznych filmach i serialach telewizyjnych. Widzowie znają go m.in. z takich produkcji jak „Zmiennicy”, „Camera Cafe”, „Ranczo” czy legendarnego filmu „Miś”. Od niedawna aktor zabawia publiczność występując w kabarecie Ławeczka.

Kategorie: Wydarzenia

Ułatwienia dostępu

Facebook
YouTube